ליווי תהליכי תכנון ובנייה

פרויקט הקמת מקווה נמשך זמן ארוך (כ-3 שנים מתחילת התכנון ועד להשלמת הבנייה) ודורש מעורבות של עשרות ספקים מתחומים שונים - חלקם כלל לא מהארץ אלא מחו"ל. ביצוע פרויקט כזה מחייב ניהול מקצועי שמכיר היטב את התהליכים השונים ולוקח בחשבון את כלל הפרטים.

ליווי ופיקוח עד גמר העבודה

אנו ב"מים טהורים" מלווים ומפקחים עבורך על העבודות לאורך כל הפרויקט, כמנהלי העבודה מטעמך. הניהול הקפדני חוסך בכל פרויקט סכומי כסף גבוהים במיוחד, המגיעים לרוב למאות אלפי שקלים! אלה מושגים באמצעות בחירה מדויקת של הצעות המחיר המתאימות, הימנעות מבזבוז חומרים, חיסכון בימי עבודה רבים ועוד.

אצלנו תמצאו את השילוב האופטימלי בין הצד הטכני
לפן ההלכתי ותיהנו מליווי לאורך כל הדרך

ליווי תהליכי תכנון ובנייה

מחלקת הפיקוח שלנו מלווה תהליכי תכנון ובנייה במוסדות ציבור מסוגים שונים, בהם: בתי כנסת, ישיבות, קמפוסים חינוכיים, מרכזים קהילתיים ועוד. התהליכים כוללים תכנון מדוקדק של כלל החדרים והחללים בבניין ומתן מענה לכל צורך ייחודי.

המחויבות שלנו אליך

01

בחינה מדוקדקת של התקציב הנתון ותכנון מבנה בהתאמה לתקציב

02

הכנת כתבי כמויות מדוקדקים ובקרה לאורך תהליך העבודה

03

קבלת הצעות מחיר מכלל הספקים וסיוע בבחירת ההצעות המתאימות ביותר לפרויקט שלך

04

ניהול העבודות כולל תיאום עם כל בעל מקצוע בהתאם לתכנית העבודה

05

ביצוע ההתקשרויות מול הספקים, משלב ההסכמים ועד התשלום לאחר גמר הביצוע לשביעות רצונך

06

פיקוח על העבודה בשטח, כולל בקרת איכות על עבודתו של כל בעל מקצוע בנפרד

לא רק בונים!

בניית מקווה הינה אכן יקרה מאוד, אולם גם התפעול השוטף של מקווה עולה כסף רב - עשרות אלפי שקלים בחודש בממוצע (למקוואות בינוניים). לשם כך אנו מציעים לך שירות ייחודי של תכנון התפעול והכנת תקציב עלויות חודשי שוטף למקווה. תכנית זו תאפשר לך להיערך גם לתפעול ותחזוקת המקווה בעתיד.